Конвектор Ardesto CHB-2000MBD 2 кВт чорний
Ardesto CHB-2000MBD 2 кВт 2 кВт |
|
Зволоження повітря. Сушарка для білизни
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto CHB-2000MBD 2 кВт чорний
Усі ціни 17 →Конвектор електричний Ardesto CHB-2000MBD | 1 899 грн. |
Ardesto Ardesto CHB-2000MBD | 1 899 грн. |
Обігрівач Ardesto CHB-2000MBD | 1 935 грн. |
Конвектор електричний Ardesto CHB-2000MBD | 1 899 грн. |
Ardesto CHB-2000MBD | 1 899 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Ardesto CHB-2000MBD
Ціни на Ardesto CHB-2000MBD |
---|---|---|---|---|
Ardesto CHB-2000MWPD 2 кВт білий | від 1 608 грн. | 38 пропозицій | ||
Ardesto CHB-2000MBD 2 кВт чорний | від 1 650 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →