Конвектор Rotex RCH20-H 2 кВт
Rotex RCH20-H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RCH20-H 2 кВт
Усі ціни 44 →Rotex Rotex RCH20-H | 1 599 грн. |
ROTEX RCH20-H | 1 725 грн. |
ROTEX RCH20-H | 1 716 грн. |
Обігрівач Rotex RCH20-H | 1 730 грн. |
Конвектор ROTEX RCH20-H | 1 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Rotex RCH20-H
Ціни на Rotex RCH20-H |
---|---|---|---|---|
Rotex RCH10-H 1 кВт | від 1 100 грн. | 47 пропозицій | ||
Rotex RCH15-H 1.5 кВт | від 1 253 грн. | 53 пропозиції | ||
Rotex RCH20-H 2 кВт | від 1 451 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →