Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Тостери, бутербродниці й вафельниці   /   Liberton

Тостер Liberton LET-5704

Фото - Тостер Liberton LET-5704
Фото 4
Liberton LET-5704
Колір
Тип
тостер
Потужність
700 Вт
Кількість відділень тостера
2
Кількість виробів
2
Ступенів обсмажування
6
Управління
механічне
Піддон для крихт
Матеріал корпуса
пластик
Розміри (ВхШхГ)
167х146х249 мм
Вага
0.73 кг
Офіційний сайт
liberton.ua
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.

Купити Liberton LET-5704

Усі ціни 6 →

Тостер LIBERTON LET-5704 (6907843160066) 016006

Офіційний партнер Liberton
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
559 грн.

Тостер LIBERTON LET-5704

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
865 грн.

Тостер Liberton LET-5704 PG-LET5704

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
722 грн.

Тостер LIBERTON LET-5704 322438

Маркетплейс: Rozetka.ua  Є-Мрія З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
774 грн.

Тостер Liberton LET-5704 [157645]

Маркетплейс: Rozetka.ua  Geekon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
749 грн.

Тостер Liberton LET-5704

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
602 грн.

Динаміка цін на Liberton LET-5704

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна