Бутербродниця Liberton LSM-5104
Фото 4 |
Liberton LSM-5104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LSM-5104
Усі ціни 7 →Liberton LSM-5104 | 1 222 грн. |
Liberton LSM-5104 | 1 199 грн. |
Бутербродниця LIBERTON LSM-5104 | 1 199 грн. |
Мультимейкер LIBERTON LSM-5104 | 1 199 грн. |
Бутербродниця LIBERTON LSM-5104 | 1 226 грн. |
Бутербродниця-мультімейкер LIBERTON LSM-5104 | 1 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →