Плита Liberton LIC 1502 чорний
Liberton LIC 1502 чорний 2021 рікзахист від дітей |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LIC 1502 чорний
Настольная плита LIBERTON LIC-1502 | 1 408 грн. |
Настільна плита Liberton LIC-1502 | 1 920 грн. |
Настільна плита (індукція) LIBERTON LIC-1502 | 1 471 грн. |
Настільна плита Liberton LIC-1502 | 1 951 грн. |
Настільна індукційна плита Liberton lic-1502 | 1 713 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →