Плита Liberton LIC 3707 сріблястий
Liberton LIC 3707 сріблястий 2022 рікзахист від дітей |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LIC 3707 сріблястий
Усі ціни 26 →LIBERTON LIC-3707 | 1 367 грн. |
LIBERTON LIC-3707 | 1 360 грн. |
Плита електрична настільна Liberton LIC-3707 | 1 919 грн. |
Настольная плита LIBERTON LIC-3707 | 1 494 грн. |
Плита індукційна LIBERTON LIC-3707 | 1 615 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →