Холодильник Liebherr CUel 331 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 8 |
Liebherr CUel 331 нержавіюча сталь 2022 рікPure |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr CUel 331 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Холодильник з морозильною камерою Liebherr CUel 331-21 | 22 500 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Liebherr CUel 331-21 | 22 155 грн. |
LIEBHERR CUEL 331-21 181,2 cm Srebrna | 21 840 грн. |
Холодильник LIEBHERR CUel331-22 | 22 160 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Liebherr CUel 331-21 103651895 | 23 393 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Liebherr CUel 331-21 | 22 149 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Liebherr CUel 331-21 | 22 159 грн. |
Відеоогляди
Модификації Liebherr CUel 331
Ціни на Liebherr CUel 331 |
---|---|---|---|---|
Liebherr CU 331 білий | від 16 640 грн. | 6 пропозицій | ||
Liebherr CUel 331 нержавіюча сталь | від 21 840 грн. | 7 пропозицій | ||
Liebherr CUef 331 сріблястий | від 22 880 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →