Морозильна камера Liebherr Pure FNf 4605 193 л
Фото 8 |
Liebherr Pure FNf 4605 |
|
Ефективна та зручна в повсякденній експлуатації морозильна шафа з гарною місткістю та підтримкою технології No Frost. Це окремий агрегат, але при необхідності корпус можна інтегрувати в нішу без урахування теплових зазорів. Концепція InteriorFit базується на системі фронтальної вентиляції. Ця модель використовує також систему NoFrost, яка запобігає появі крижаної кірки на внутрішніх стінках камери.
Серед іншого, морозильна шафа Liebherr Pure FNf 4605 підтримує технологію FrostProtect, яка забезпечує безпечне функціонування теплообмінника навіть в умовах зимового холоду до –15 ℃. Низькотемпературне відділення укомплектоване висувними контейнерами із зручними ручками. Доступно 5 ящиків, а між контейнерами знаходяться полиці із загартованого скла, які легко знімаються. Концепція VarioSpace дозволяє налаштовувати камеру зберігання розміщення великих продуктів. Дверцята забезпечені як автоматичним доводчиком, так і системою легкого доступу EasyOpen. Морозильна шафа оснащена електронним керуванням із сенсорним введенням та великим екраном. У списку робочих програм є режим інтелектуального енергозбереження EnergySaver. Про поломки та сервісні ситуації сповіщатиме звукова сигналізація, яку за необхідності можна вимкнути.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr Pure FNf 4605 193 л
Усі ціни 57 →Морозильна камера Liebherr FNf 4605 | 23 190 грн. |
Liebherr FNf 4605 FNF4605 | 23 749 грн. |
Морозильна камера Liebherr FNF4605 | 22 673 грн. |
Морозильна камера Liebherr FNf 4605 | 24 999 грн. |
Морозильна камера Liebherr FNF 4605 | 26 599 грн. |
Модификації Liebherr Pure FNf 4605
Ціни на Liebherr Pure FNf 4605 |
---|---|---|---|---|
Liebherr Pure FNf 4204 156 л | від 21 570 грн. | 1 пропозиція | ||
Liebherr Pure FNf 4605 193 л | від 21 199 грн. | 60 пропозицій | ||
Liebherr Pure FNf 5006 232 л | від 26 208 грн. | 57 пропозицій | ||
Liebherr Pure FNf 5207 271 л | від 31 616 грн. | 30 пропозицій |