Зарядка для акумуляторної батарейки Liitokala Lii-PD2
Відео 10Фото 17 |
Liitokala Lii-PD2 на 2 акк.на 4 акк. |
|
Також підтримує типорозміри: 20700, 21700, 26350.
Також підтримує типорозміри: 20700, 21700, 26350
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liitokala 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liitokala.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liitokala Lii-PD2
Усі ціни 48 →Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD2 | 619 грн. |
Зарядное устройство Liitokala Lii-PD2 | 616 грн. |
LiitoKala LiitoKala Lii-PD2 | 670 грн. |
Зарядне 2x Li-ion/LiFePO4/Ni-Mh LiitoKala Lii-PD2 | 527 грн. |
LiitoKala Lii-PD2 | 701 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Liitokala Lii-PD2
Ціни на Liitokala Lii-PD2 |
---|---|---|---|---|
Liitokala Lii-PD2 | від 495 грн. | 49 пропозицій | ||
Liitokala Lii-PD4 | від 638 грн. | 64 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →