Зарядка для акумуляторної батарейки Liitokala Lii-S8
Відео 6Фото 12 |
Liitokala Lii-S8 на 10 акк.на 14 акк. |
|
Швидка зарядка в слотах (1,3,6,8) струмом 2А.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liitokala 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liitokala.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liitokala Lii-S8
Усі ціни 53 →Зарядний пристрій LiitoKala Lii-S8 | 1 449 грн. |
Зарядное устройство Liitokala Lii-S8 | 1 549 грн. |
LiitoKala Lii-S8 | 2 170 грн. |
LiitoKala Lii-S8 (8 каналів) | 1 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Liitokala Lii-S8
Ціни на Liitokala Lii-S8 |
---|---|---|---|---|
Liitokala Lii-S8 | від 1 200 грн. | 54 пропозиції | ||
Liitokala Lii-S12 | від 1 499 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →