Манікюрний набір Lina Mersedess 2500
Відео 1Фото 14 |
Lina Mersedess 2500 |
|
Підключається педаль для ножного управління швидкістю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lina Mersedess 2500
Усі ціни 20 →Фрезер для манікюру педикюру та полірування нігтів Lina MM-2500 | 906 грн. |
Фрезерний апарат Lina MM 25000 оборотів 15Вт (з педаллю) | 1 079 грн. |
Фрезер для манікюру та педикюру Lina MM-2500 25000 об/хв 12W | 648 грн. |
Фрезер LINA MM-25000 про з педаллю | 1 082 грн. |
Професійний фрезер для манікюру та педикюру Lina MM-25000 на 25000 обороті | 1 013 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Комплектація: блок живлення, ручка-мікродвигун, набір алмазних і одноразових фрез, підставка для ручки, ножна педаль
РекомендуємоПорівняти в таблиці →