Пляшечка для годування Lindo Li 139
Фото 5 |
Lindo Li 139 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lindo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lindo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lindo Li 139
Усі ціни 8 →Пляшечка для годування Lindo, з ручками, 250 мл, зелений (Li 139 зел) | 77 грн. |
Бульонка для годування з ручками та силіконовою соскою Lindo жовта 250мл L | 100 грн. |
Пляшечка для годування Lindo, з ручками, 250 мл, блакитний (Li 139 гол) | 66 грн. |
Пляшечка для годування Lindo, з ручками, 250 мл, жовтий (Li 139 жел) | 66 грн. |
Пляшечка для годування Lindo, з ручками, 250 мл, рожевий (Li 139 роз) | 66 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →