Літня шина Linglong CrossWind 235/45 R17 97W
Виберіть розмір шин
Linglong CrossWind 235/45 R17 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong CrossWind 235/45 R17 97W
Усі ціни 8 →LingLong CROSSWIND 235/45 R17 97W XL | 2 592 грн. |
Ling Long CrossWind (235/45R17 97W) | 2 540 грн. |
LingLong CROSSWIND 235/45 R17 97W XL | 2 592 грн. |
LingLong CrossWind 235/45 R17 97W | 2 568 грн. |
Linglong Cross Wind 235/45 R17 97W XL 138281 | 2 717 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →