Литий диск SKAD Drive 6,5x17/5x100 ET39 DIA57,1
від 2 815 до 3 030 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації SKAD Drive 2
Характеристики
SKAD Drive 6,5x17/5x100 ET39 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKAD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKAD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SKAD Drive 6,5x17/5x100 ET39 DIA57,1
Сортувати
Skad Драйв 6.5x17 5x100 ET39 DIA57.1 Селена | 3 030 грн. |
СКАД Драйв Селена (PCD5x100.0 R17 J6.5 ET39 DIA57.1) | 2 884 грн. |
Skad Skad Драйв 6.5x17 5x100 ET39 DIA57.1 Селена | 2 966 грн. |
Литі диски Skad Драйв Селена R17 W6.5 PCD5x100 ET39 DIA 57,1 | 2 815 грн. |
Закрити
Схожі