Ліжечко Lionelo Leonie Plus
Відео 1Фото 14 |
Lionelo Leonie Plus |
|
Паски для кріплення до батьківського ліжка. Регулювання кута нахилу матраца.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo Leonie Plus
Кроватка Lionelo Leonie Plus Grey Stone | 6 499 грн. |
Ліжечко приставне Lionelo (LO-LEONIE PLUS GREY STONE) | 6 499 грн. |
Lionelo Leonie Plus Grey Stone LeoniePlusGreyStone | 6 499 грн. |
Дитяче ліжечко Lionelo Leonie Plus 3 в 1 Grey Stone (LO-LEONIE PLUS GREY S | 6 499 грн. |
Ліжечко дитяче 3 в 1 Lionelo LEONIE PLUS GREY STONE | 6 499 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ліжечка Lionelo Leonie Plus:
- Розмір у складеному вигляді: 92х59х14 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →