Молоковідсмоктувач Lionelo Twee Go
Фото 6 |
Lionelo Twee Go |
|
Час роботи: 1.5 год.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo Twee Go
Молокоотсос Lionelo Twee Go | 2 899 грн. |
Lionelo Twee Go TweeGo | 2 899 грн. |
Молоковідсмоктувач Lionelo Twee Go (LO-TWEE GO) | 2 899 грн. |
Молоковідсмоктувач Lionelo TWEE GO | 2 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →