Молоковідсмоктувач BabyOno Shelly
Відео 3Фото 18 |
BabyOno Shelly |
|
Ємність батареї: 1100 мАгод. Час роботи: 2 год.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BabyOno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BabyOno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BabyOno Shelly
Усі ціни 9 →BabyOno SHELLY + Вкладки лактаційні COMFORT, 140шт/уп. у подарунок (1000А) | 3 099 грн. |
Молоковідсмоктувач акумуляторний BabyOno Shelly (вільні руки), 1000 | 3 100 грн. |
Електричний молоковідсмоктувач з акумулятором "SHELLY" BabyOno | 3 014 грн. |
Набір "Молоковідсмоктувач акумуляторний SHELLY та вкладки лактаційні COMFO | 3 101 грн. |
Електричний молоковідсмоктувач BabyOno SHELLY акумуляторний | 3 100 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →