Іригатор Little Doctor LD-A8
Відео 2Фото 5 |
Little Doctor LD-A8 |
|
Відмінність між моделями Aqua-Jet LD-A8 і Little Doctor LD-A8 , є те, що остання модель зовні оформлена для дітей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Little Doctor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Little Doctor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Little Doctor LD-A8
Ирригатор полости рта Little Doctor Aquajet LD-A8 | 2 261 грн. |
Іригатор ротової порожнини Little Doctor Aquajet LD-A8 | 2 487 грн. |
Іригатор Little Doctor AquaJet LD-A8 для дітей гарантія 1 рік | 2 275 грн. |
Іригатор Little Doctor AquaJet LD-A8 гарантія 1 рік | 2 275 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →