Корпус Logic Portos ARGB Mini чорний (AM-PORTOS-10-0000000-0002)
Фото 19 |
Купити Logic Portos ARGB Mini чорний
Усі ціни 26 →Корпус Logic concept Portos MESH+GLASS Argb fans 3x120mm Black (AM-PORTOS- | 2 255 грн. |
Корпус Logic concept Portos MESH+GLASS Argb fans 3x120mm Black (AM-PORTOS- | 2 255 грн. |
Корпус Logic Concept Portos ARGB Mini Black (AM-PORTOS-10-0000000-0002) Po | 2 305 грн. |
Корпус Logic concept portos mesh+glass argb fans 3x120mm black (am-portos- | 2 487 грн. |
Корпус LogicConcept PORTOS MESH+GLASS ARGB fans 3x120mm BLACK без БП mATX | 2 210 грн. |
Оптимізація для потужних зборок
Корпус Logic Portos ARGB Mini Tower відрізняється продуманою структурою, призначеною для створення високопродуктивних ігрових систем у компактному форматі. Особливістю є збільшений по висоті нижній відсік з можливістю монтажу двох додаткових вентиляторів 120 мм для додаткового охолодження графічного адаптера. Максимально допустима довжина відеокарти складає 340 мм, що є рідкістю для міні- tower корпусів. Загалом передбачено до 7 місць під установку вентиляторів 120 мм, при цьому в базову комплектацію входять три ARGB-вентилятори. Корпус також підтримує встановлення великогабаритних блоків живлення до 300 мм при знятому кошику HDD, забезпечуючи достатній простір для найпотужніших і габаритних БЖ.
Зручність та доступність
Logic Portos ARGB Mini Tower обладнаний бічній дверцятами з прозорим вікном із загартованого скла, що робить його особливо зручним для користувачів, які часто воліють міняти комплектуючі або проводити огляди. Верхні та нижні пилові фільтри, а також сітчаста передня панель забезпечують ефективний захист від пилу та покращують циркуляцію повітря всередині корпусу, підтримуючи оптимальні умови для роботи всіх компонентів.
Модификації Logic Portos ARGB Mini
Ціни на Logic Portos ARGB Mini |
---|---|---|---|---|
Logic Portos ARGB Mini білий | від 2 260 грн. | 24 пропозиції | ||
Logic Portos ARGB Mini чорний | від 2 181 грн. | 26 пропозицій |