Кермо Logitech G920 Driving Force (941-000123)
Відео 31Фото 2 |
Logitech G920 Driving Force |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G920 Driving Force
Усі ціни 62 →Кермо Logitech Driving Force G920 (941-000123) 941-000123 | 13 699 грн. |
Ігрове кермо Logitech G920 Driving Force (941-000123) | 10 679 грн. |
Аксессуар для приставок Logitech G920 Driving Force (941-000123) | 11 140 грн. |
Logitech G920 Driving Force (941-000123) | 10 250 грн. |
Комплект (кермо, педалі) Logitech G920 Driving Force (941-000123) | 10 130 грн. |
если нет то где можно купить и за сколько?
Рульова колонка, анонсована компанією Logitech в 2015 р., призначена для гоночної їзди на консолі Xbox One або на стаціонарному комп'ютері.
Рульове колесо
На корпус пристрою продубльовані всі елементи геймпада, що підключається до ігрової приставки від Microsoft. Вони рівномірно розподілені по верхній межі керма і знаходяться в зоні вільного доступу пальців гравця. По периметру рульове колесо оббиті шкіряним покриттям, яке підвищує тактильні відчуття при водінні і не керма дозволяє вислизати з рук. Впевнений хват дозволяє без проблем проходити навіть найкрутіші повороти. От тільки в них доведеться гарненько покрутити кермом — кут його повороту становить 900°, що відповідає приблизно двом з половиною повним оборотом.
Реалістичність
Реалістичність водіння досягається завдяки механізму силовий зворотного зв'язку, в управлінні яких задіяний здвоєний електродвигун. Кермо бадьоро реагує на зміщення ваги, догляд в занос, гальмування і подібні викрутаси автомобіля, надаючи відповідне опір при його повороті. Це ж стосується і педалі гальма, яка імітує ефективність гальмівної системи залежно від дорожньої ситуації та якості покриття.
Функціональність
Ігровий маніпулятор практично не збирає негативних відгуків. Його власники нарікають хіба що на надто яскравий індикатор живлення, що відволікає на себе увагу в темний час доби. Але це дрібниці в порівнянні з тими можливостями, які пристрій пропонує потенційному гонщику.
- Сумісність із зовнішнім перемикачем передач Driving Force