WEB-камера Logitech HD Webcam C922 (960-001088)
Відео 45Фото 6 |
Logitech HD Webcam C922 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech HD Webcam C922
Усі ціни 82 →Веб-камера Logitech C922 Pro Stream (960-001088) | 3 189 грн. |
Logitech C922 Pro Stream (960-001088) | 6 543 грн. |
Logitech C922 Pro Stream (960-001088) | 6 439 грн. |
Веб-камера Logitech C922 Pro FullHD (960-001088) 960-001088 | 5 499 грн. |
Веб-камера Logitech webcam hd c922 Pro Stream 960-001088 | 5 747 грн. |
У полку спеціалізованих інструментів для організації живого мовлення камері Logitech HD Webcam C922 відведена особлива почесна роль. Приставка Pro Stream у повному імені моделі — яскраве підтвердження серйозних стрімерських амбіцій «вебки».
Деталізована картинка
Являючись правонаступником хітової Logitech HD Webcam C920, яка здобула популярність у стрімерів у всіх куточках земної кулі, камера пропонує ще прогресивніший рівень функціональності. Зокрема, передача потокового відео з її участю можлива в роздільній здатності FullHD при 30 к/с або в HD-форматі з кадровою частотою 60 к/с. Відео стискається за стандартом H.264, завдяки чому дані передаються швидко й без збоїв навіть по каналу зі скромною пропускною здатністю.
На страже качества изображения
Що стосується «начинки», вебкамера оснащена 2 МП матрицею і автофокусним об'єктивом з кутом поля зору 78°. Під умови зовнішнього освітлення модель підлаштовується автоматично, підвищуючи якість потокової трансляції при нестачі світла в кадрі. Паралельно камера пише стереозвук, у чому сприяють два широконаправлені мікрофони.
Заміна фону
Козирний туз моделі прихований у рукаві. Це поставлена на озброєння функція заміни фону Personify — невід'ємний атрибут висококласного інструменту для стрімінгу. Звісно ж, ця технологія не конкурент спеціалізованим хромакейним фонам, проте в сегменті прогресивних аматорських рішень рівних їй по суті немає. Нарешті, у якості бонусу до вебкамери додається комплектна міністійка. З такими даними жодна деталь вашого геймплея не вислизне від уваги глядачів прямої трансляції.