WEB-камера Logitech HD Webcam C310
Відео 28Фото 10 |
Logitech HD Webcam C310 |
|
. Вебкамера середнього рівня, розрахована на використання з комп'ютером, в т. ч. і для відеозв'язку: має кріплення на монітор і власний вбудований мікрофон. Роздільна здатність знімка — 1,3 Мп з можливістю програмного збільшення до 5 Мп, відео — 1280х720 (HD). Підключення та живлення здійснюються через USB. З додаткових можливостей — детектор руху.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech HD Webcam C310
Усі ціни 23 →Logitech Webcam C310 Hd (960-001065) | 1 252 грн. |
Logitech Webcam C310 Hd (960-001065) | 1 252 грн. |
Веб-камера Logitech HD Webcam C310 - EMEA | 1 249 грн. |
Веб-камера Logitech HD Webcam C310 (960-001065) 960-001065 | 1 540 грн. |
Logitech C310 HD 0,9 L960-001065 | 1 999 грн. |
ще 18 пропозицій
anonim
14 жовтня 2016, 13:14
Как настроить разрешение камеры. #
Не могу настроить разрешение камеры. Мах 640х480??? Помогите, пожалуйста.
Показано 3 із 30 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →