Портативна колонка Logitech UE Boom
Відео 41Фото 6 |
Logitech UE Boom |
|
Портативна акустична система з яскравим дизайном і акумуляторним живленням. Крім стильного і оригінального зовнішнього вигляду, відрізняється високою якістю та гучністю звучання, наявністю захисту від проникнення пилу і води, а також відмінною автономністю. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для використання в приміщеннях і на відкритих просторах.
Завдяки класу захисту IPX4 не боїться дощу і бризок води. Портативна акустична система Logitech UE Boom обладнана двома півторадюймовими динаміками і двома пасивними випромінювачами сумарною потужністю 18 Вт. Вони здатні відтворювати багатий частотний діапазон від 90 до 20000 Гц, а якісний підсилювач класу D забезпечує низький рівень спотворень. В якості основного способу підключення до джерела сигналу використовується бездротовий інтерфейс bluetooth. NFC-чип може значно спростити створення пари, а при наявності двох колонок Logitech UE Boom можна легко зібрати повноцінну стереосистему. Крім цього, є лінійний вхід для подання аналогового сигналу по кабелю. Вбудований літій-іонний акумулятор забезпечує до 15 годин автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech UE Boom
Усі ціни 28 →Акустична система Logitech Ultimate Ears Boom Wonderboom 3 Hyper Pink (984 | 3 999 грн. |
Портативная акустическая система Logitech Ultimate Ears Wonderboom 3 Perfo | 3 897 грн. |
Портативна колонка Logitech Ultimate Ears Wonderboom 3 Active Black (984-0 | 3 869 грн. |
Акустична система Logitech Ultimate Ears Boom Wonderboom 3 Performance Blu | 3 773 грн. |
Портативна колонка Ultimate Ears Boom 3 Night Black (984-001360) | 5 948 грн. |