Портативна колонка Jarre AeroTwist
Відео 1Фото 14 |
Jarre AeroTwist |
|
Інноваційна бездротова портативна акустична система з унікальним зовнішнім дизайном, вражаюче високою якістю звуку та гарною автономністю. Створена компанією Jarre Technologies, заснованою легендарним французьким музикантом та піонером електронної музики Жаном-Мішелем Жаром. Має вигляд пончика (бубліка) і легко змінює форму, тому її можна як поставити/покласти будь-куди, так і просто повісити.
Наприклад, на ручку сумки, лямку рюкзака, кермо велосипеда чи навіть на гілку дерева. Таким чином, колонку можна слухати навіть у дорозі – під час пішохідної чи велосипедної прогулянки. Представлена в 5 варіантах колірних рішень. Другою не менш важливою відмінністю акустичної системи Jarre AeroTwist стало її звучання. Пристрій обладнано чотирма 36-міліметровими широкодіапазонними динаміками загальною потужністю 20 Вт, які здатні відтворювати широкий частотний діапазон (100-20000 Гц), забезпечуючи кристально якісний та чистий звук, який не розчарує навіть аудіофілів.
Вбудований мікрофон із системою шумоподавлення дозволяє використовувати колонку як спікерфон для прийому голосових дзвінків. Для сполучення з пристроями-джерелами використовується інтерфейс Bluetooth із підтримкою передачі високоякісного аудіопотоку (протокол aptX). Завдяки вбудованому чіпу NFC, підключення до смартфонів і планшетів займає лише кілька секунд. Місткий акумулятор забезпечує до 12 годин автономного звучання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jarre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jarre.
Купити Jarre AeroTwist
Усі ціни 11 →Акустика Jarre AeroTwist Chrome Gold | 5 519 грн. |
Портативна акустика Jarre Technologies AeroTwist Crome Gold ML90006 | 4 299 грн. |
Jarre Technologies AEROTWIST Clossy White | 4 299 грн. |
Акустика Jarre Technologies AeroTwist Crome White (ML90002) ML90002 | 4 299 грн. |
Акустична система Jarre AeroTwist Chrome White (ML90002) | 4 299 грн. |