Комп'ютерні колонки Logitech Z-313 (980-000413)
Відео 14Фото 3 |
Logitech Z-313 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Z-313
Усі ціни 7 →Logitech Z313 Black 980-000413 | 2 599 грн. |
Logitech Z313 L980-000413 | 2 599 грн. |
Logitech Z313 | 2 599 грн. |
Колонки Logitech Z313 (980-000413) 980-000413 | 2 599 грн. |
Колонки Logitech 2.1 Z313 черные 980-000413 | 2 287 грн. |
Акустична система Logitech Z-313 (980-000413) 980-000413 | 2 052 грн. |
Колонки Logitech 2.1 Z-313/50 W RMS (980-000413) | 2 581 грн. |
0 0 2 5 |
Добрий звук до ноутбука чи комп'ютера. Його вистачить щоб подивитись якісно фільм, або послухати улюблену музыку. Бас як на мене навіть можна і менше. -якість звуку
-пульт керування гучністю -довжина кабелів -система 2.1 -Гучність -якщо ви вимоглива до звуку людина, то якість вам здасться не на високому рівні |
Недорогі колонки на всі випадки звуку
Комп'ютерні колонки Logitech Z-313 — трикомпонентна система, вписується не тільки в будь-який інтер'єр, але і в скромний бюджет. Незважаючи на те, що акустика належить до розряду недорогих, якість збірки вражає. Корпуси, в яких розміщені сателіти, виконані з щільного пластику, а всі деталі максимально підігнані, що виключає зайву вібрацію і деренчання навіть на високій гучності.
Дифузори широкосмуговиків виготовлені з паперу і обтягнуті тонкою захисною сіткою. Звичайно, паперову мембрану навряд чи можна віднести до сильної стороні колонок, але для бюджетної версії використовуваний матеріал цілком ефективно справляється з гасінням поздовжніх коливань. Злегка вигнута форма динаміків, дає змогу досягти більшої концентрації і спрямованості звукової хвилі, підсилюючи роботу невеликих головок системи.
Сабвуфер отримав скромний фазоінвертор і укомплектований строгий корпус з МДФ. У зв'язку з тим, що голівка динаміка розташовується на нижній частині корпусу, він оснащений опорними ніжками товщиною в кілька сантиметрів, за рахунок чого між столом і корпусом є просвіт. При установці сабвуфера на поверхню, щоб уникнути матовості і гулкості звучання, цей просвіт необхідно зберігати.
Сумарна потужність акустики становить 25 Вт, чого цілком достатньо для озвучування невеликої кімнати. Якщо підходити до розгляду характеру звучання широкосмугових динаміків критично, то «розм'якшення» атака звуку і зріз деталізації все ж відчутний, але колонкам даного сегмента, цей недолік можна пробачити. Ручні регулювання як ВЧ, так і НЧ тут не передбачені, але варто відзначити хорошу налаштування басового рівня, що дозволяє динаміку дозовано заповнювати відтворений контент низькими обертонами.
Для управління можна використовувати як виносний регулятор, так і йде в комплекті пульт ДУ. У системі передбачений окремий вихід для навушників і підключення за допомогою mini-Jack (3.5 мм).
Комп'ютерні колонки Logitech Z-313 підійдуть для тих, хто хоче отримати компактний пристрій з пристойним звучанням, не вдаривши по сімейному бюджету.