Дитяче автокрісло Lorelli Pluto
Відео 1Фото 6 |
Lorelli Pluto |
|
Дитяча Автомобільна переноска групи 0+, що встановлюється проти ходу руху транспортного засобу і призначається для малюків вагою не більше 13 кг у віці приблизно до одного рочки. Фіксація крісла проводиться штатним інерційним авторемнем безпеки, чадо в ньому пристібається внутрішніми триточковими ременями з м'якими накладками на плічка. Вбудовані ремені безпеки регулюються по висоті в двох позиціях.
Правильне положення новонароджених в автолюльці допомагає сформувати вкладиш з додатковою підтримкою голови. За непотрібністю він легко витягується з чаші. У конструкції Lorelli Pluto передбачена регульована ручка для перенесення виробу в руках, є козирок для захисту малюка від сонячного світла, на зиму стане в нагоді утеплює накидка на ніжки маленького пасажира. За допомогою спеціальних адаптерів автолюлька може бути встановлена на шасі деяких екземплярів колясок Lorelli. Модель виготовляється відповідно до вимог європейського стандарту безпеки ECE R44 / 04.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Купити Lorelli Pluto
Усі ціни 44 →Дитяче автокрісло Lorelli PLUTO (black) | 2 583 грн. |
Автокрісло Lorelli Pluto, 0-13 кг, червоний з чорним (23358) | 2 493 грн. |
Автокресло Lorelli Pluto (0-13кг) (black) | 2 450 грн. |
Автокрісло Lorelli PLUTO (0-13кг) (black) | 2 234 грн. |
Автокрісло Lorelli PLUTO 0-13кг dark grey (PLUTO dark grey) | 2 464 грн. |