Дитяче автокрісло Lorelli Magic Premium
Відео 2Фото 6 |
Lorelli Magic Premium |
|
Недороге автокрісло з болгарської родоводу в генеалогічному дереві, адресований маленьким пасажирам широкого вікового цензу — з 8-9 місяців до 12-13 років (9-36 кг). Упродовж усього експлуатаційного терміну крісло росте разом з дитиною. Регулювань в його конструкції піддаються кут нахилу спинки (2 положення), висота підголівника з м'яким вкладишем та ширина спинки (3 позиції).
Lorelli Magic Premium підлягає розміщенню на сидінні авто особою по напряму руху. Крісло і дитина в ньому пристібаються штатним авторемнем безпеки (за винятком дітей молодшої вікової групи, для фіксації яких використовуються внутрішні п'ятиточкові ремені). Знімний чохол вироби може бути постиран машинним способом в делікатному режимі без процедури віджимання. Вага автокрісла дорівнює приблизно 9,5 кг, розміри у розкладеному вигляді — 64х55х67 див. На прилавках магазинів і онлайн-майданчиків модель представлена в семи різних кольорах. Більшість з них — в стилі унісекс (в рівній мірі підходять як хлопцям, так і дівчатам)..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Купити Lorelli Magic Premium
Усі ціни 11 →Автокрісло Lorelli Magic Premium SPS Grey | 4 946 грн. |
Автокрісло Lorelli Magic Premium SPS Grey Stars | 4 946 грн. |
Автокрісло Lorelli Magic Premium SPS Black | 4 946 грн. |
Автокрісло Lorelli Magic Premium + sps (9-36 кг) Grey Колір Сірий | 4 770 грн. |
Автокрісло Lorelli Magic Premium + sps (9-36 кг) Grey Stars Колір Темно-сі | 4 770 грн. |