Дитяче автокрісло Lorelli Nebula Isofix
Відео 2Фото 8 |
Lorelli Nebula Isofix |
|
Практичне крісло, що росте з дитиною буквально від народження і до 12-річного віку. Модель охоплює всі вагові категорії 0+/1/2/3. Дуже крихти сідають у крісло обличчям проти ходу руху машини, їх правильне положення забезпечує анатомічний вкладиш для новонароджених. Під голову малюка підкладається додаткова подушечка. Діти віком до 3-4 років пристібаються у кріслі внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки.
Старші пасажири — штатним притягним авторемнем. Розміщується виріб на базі Isofix, що передбачає поворотну конструкцію чаші. Можливість обертання сидіння спрощує посадку та висадку дитини. У разі використання пасажирами старших вікових груп крісло встановлюється за напрямом руху транспортного засобу. Модель обладнана регульованим у 8 положеннях підголовником і спинкою зі змінним кутом нахилу (у 4 позиціях). Чохол біля крісла знімний, що дозволяє прати його машинним способом. Виріб повністю відповідає європейським стандартам безпеки ECE R44/04.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Купити Lorelli Nebula Isofix
Усі ціни 16 →Дитяче автокрісло Lorelli NEBULA ISOFIX (0-36кг) (grey crowns) | 6 130 грн. |
Автокресло Lorelli Nebula Isofix (0-36кг) (grey crowns) | 5 522 грн. |
Автокрісло Lorelli NEBULA ISOFIX (0-36кг) (grey crowns) | 5 300 грн. |
Автокрісло Lorelli NEBULA ISOFIX Grey crowns NEBULA ISOFIX-grey crown | 5 410 грн. |
Автокрісло Lorelli Nebula Isofix Grey Crowns 0-36 кг (NEBULA ISOFIX-grey c | 6 500 грн. |