Дитяче автокрісло Lorelli Galaxy
Відео 2Фото 10 |
Lorelli Galaxy |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lorelli Galaxy
Усі ціни 57 →Автокрісло Lorelli Galaxy String, сірий (23784) | 4 934 грн. |
Автокрісло Lorelli GALAXY (0-36кг) (black crowns) | 5 100 грн. |
Автокресло Lorelli Galaxy (0-36кг) (grey marble) | 4 606 грн. |
Автокрісло Lorelli GALAXY (0-36кг) (grey) | 4 410 грн. |
Автокрісло Bertoni/Lorelli Galaxy 0-36кг grey marble (GALAXY grey marble) | 4 838 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Lorelli Galaxy:
- Розміри: 73x46x34 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →