Рюкзак-кенгуру Lorelli Traveller
Фото 3 |
Lorelli Traveller |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lorelli Traveller
Рюкзак-кенгуру Bertoni Traveller (green lorelli) | 798 грн. |
Кенгурушка Lorelli TRAVELLER (green lorelli) | 680 грн. |
Сумка-кенгуру Bertoni (Lorelli) Traveller Green (TRAVELLER-green lorelli) | 790 грн. |
Слінг-рюкзак Lorelli Traveller Зелений | 885 грн. |
Кенгуру (Слінг-рюкзак) Lorelli Traveller Зелений | 1 065 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →