Стабілізатор напруги Lorenz Electric LS-2000V 2 кВА
Lorenz Electric LS-2000V 2 кВА
Тип:релейний
Потужність:2 кВА
Вхідна напруга:100 – 260 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Lorenz Electric LS-2000V:
- Кількість ступенів стабілізації — 7
Модификації Lorenz Electric LS-2000V
Ціни на Lorenz Electric LS-2000V |
---|---|---|---|---|
Lorenz Electric LS-500V 0.5 кВА | від 2 096 грн. | 8 пропозицій | ||
Lorenz Electric LS-1000V 1 кВА | від 2 466 грн. | 6 пропозицій | ||
Lorenz Electric LS-2000V 2 кВА | від 3 041 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →