Поїлка Lovi 35/354
Фото 5 |
Lovi 35/354 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lovi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lovi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lovi 35/354
Усі ціни 12 →Кружка-непроливайка Lovi Lovely Girl, з силіконовою трубочкою, 250 мл, фіо | 559 грн. |
Поїльник-непроливайка Lovi Lovely Boy із силіконовою трубочкою 250 мл (35/ | 625 грн. |
Lovi Поїльник-непроливайка Lovi Lovely Boy із силіконовою трубочкою 250 мл | 625 грн. |
Кухоль Lovi Lovely Boy із силіконовою трубочкою 250 мл (35/354boy) | 559 грн. |
Кружка-непроливайка Lovi Lovely Boy, з силіконовою трубочкою, 250 мл, бірю | 559 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості пляшечок і поїлок Lovi 35/354:
- Ручка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →