Пляшечка для годування Lovi 21/563
Фото 8 |
Lovi 21/563 |
|
Динамічна соска, виготовлена з неоднорідних шарів силікону (тонкого, динамічно розтягується кінчика і товстого, профільованого підстави).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lovi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lovi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lovi 21/563
Усі ціни 14 →Пляшечка для годування Lovi Trends 250 мл бежева (21/563bei) | 329 грн. |
Пляшечка для годування Lovi Trends 250 мл - бежева (21/563bei) 21/563bei | 369 грн. |
Lovi Пляшечка для годування Lovi Trends 250 мл - бежева (21/563bei) 21/563 | 369 грн. |
Пляшка для годування Lovi Trends Зелена 250 мл (21/563gre) | 329 грн. |
Пляшечка для годування Lovi Trends 250 мл зелена (21/563gre) | 329 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →