Молоковідсмоктувач Lovi 50/000
Відео 1Фото 4 |
Lovi 50/000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lovi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lovi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lovi 50/000
Усі ціни 8 →Молоковідсмоктувач Lovi Expert 3D Pumping (50/000exp) | 6 199 грн. |
Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pumping (50/000exp) | 5 393 грн. |
Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pumping (50/000exp) | 4 953 грн. |
Lovi Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pumping (50/00 | 4 953 грн. |
Молоковідсмоктувач Lovi Expert 3D Pumping електричний двофазний (50/000exp | 6 199 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →