Молоковідсмоктувач Philips Avent SCF395/11
Відео 3Фото 5 |
Philips Avent SCF395/11 |
|
Функція пам'яті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Avent SCF395/11
Усі ціни 8 →Молоковідсмоктувач Philips Avent одинарний електричний (SCF395/11) | 6 799 грн. |
Молокоотсос электрический Philips Avent одинарный SCF395/11 | 7 999 грн. |
Електричний молокоотсос Philips Avent (SCF 395/11) | 4 899 грн. |
Електричний молокоотсос Philips SCF395/11 | 4 799 грн. |
Philips Молоковідсмоктувач електричний одинарний (SCF395/11) SCF395/11 | 6 799 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →