Човновий мотор Lowrance Ghost 60
Відео 2 |
Lowrance Ghost 60
Двигун:електричний
Тип запуску:ручне
Висота транцем:1520 мм
Всі характеристики
Характеристики Ghost 60
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lowrance Ghost 60
Троллинговый мотор Lowrance GHOST 60 электрический 000-15480-001 | 206 400 грн. |
Човновий електродвигун Lowrance GHOST 60 | 149 800 грн. |
Лодочный электромотор Lowrance GHOST 60 000-15480-001 | 136 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →