Човновий мотор Lowrance Ghost 52
Lowrance Ghost 52
Двигун:електричний
Тип запуску:ручне
Висота транцем:1321 мм
Всі характеристики
Характеристики Ghost 52
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lowrance Ghost 52
Троллинговый мотор Lowrance GHOST 52 электрический 000-14938-001 | 180 000 грн. |
Човновий електродвигун Lowrance GHOST 52 | 139 000 грн. |
Лодочный электромотор Lowrance GHOST 52 000-14938-001 | 125 700 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →