Паяльна станція Lukey 852D Plus FAN
Відео 3 |
Lukey 852D Plus FAN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lukey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lukey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lukey 852D Plus FAN
Усі ціни 8 →Lukey 852D+FAN | 3 799 грн. |
Паяльная станция Lukey 852D+FAN, паяльник, фен, Box | 4 169 грн. |
Термоповітряна паяльна станція Lukey 852D+FAN | 3 815 грн. |
Lukey Паяльна станція 852D+FAN з паяльником + фен 2885 | 4 299 грн. |
Lukey 810814 — Термоповітряна паяльна станція Lukey 852D+FAN | 3 814 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →