Фритюрниця Luxell LXAF-01
Відео 3Фото 3 |
Luxell LXAF-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxell LXAF-01
Усі ціни 7 →Фритюрниця Luxell LXAF-01 | 3 228 грн. |
Мультипечь (аэрофритюрница) LUXELL LXAF-01 6948628 | 3 188 грн. |
LUXELL LXAF-01 | 3 290 грн. |
Luxell LXAF-01 | 3 109 грн. |
Мультипіч LUXELL LXAF-01 | 3 109 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) LUXELL LXAF-01 | 3 150 грн. |
Мультипіч LUXELL LXAF-01 | 3 109 грн. |
Відеоогляди