Кондиціонер Luxeon LC-S09Ti 25 м²
Luxeon LC-S09Ti 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -7 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики LC-S09Ti
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxeon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxeon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxeon LC-S09Ti 25 м²
Кондиционер Luxeon lc-s09 Ti/S | 17 086 грн. |
Кондиціонер Luxeon lc-s09 Ti/W | 19 131 грн. |
Кондиционер Luxeon lc-s09 Ti/W | 16 899 грн. |
Кондиціонер Luxeon lc-s09 Ti/S | 19 343 грн. |
Модификації Luxeon LC-S09Ti
Ціни на Luxeon LC-S09Ti |
---|---|---|---|---|
Luxeon LC-S09Ti 25 м² | від 16 899 грн. | 4 пропозиції | ||
Luxeon LC-S12Ti 30 м² | від 17 837 грн. | 4 пропозиції | ||
Luxeon LC-S18Ti 50 м² | від 25 677 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →