Кондиціонер NORDIS Sirius NDI-S09TC1/NDO-S09TC1 26 м²
Фото 3 |
NORDIS Sirius NDI-S09TC1/NDO-S09TC1 26 м²
2020 рікSirius (Wi-Fi, обігрів до -20)9000 BTUінверторрозумний дімI Feelробота в сильний мороздуже тихийA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:800/690 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Sirius NDI-S09TC1/NDO-S09TC1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NORDIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NORDIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NORDIS Sirius NDI-S09TC1/NDO-S09TC1 26 м²
Усі ціни 26 →Кондиціонер Nordis NDI-S09TC1/NDO-S09TC2 | 17 600 грн. |
Кондиціонер NORDIS NDI-S09TC1/NDO-S09TC2 | 17 000 грн. |
Спліт-система Nordis NDI-S09TC1/NDO-S09TC2 | 18 400 грн. |
Кондиціонер Nordis Sirius NDI-S09TC1/NDO-S09TC2 | 18 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації NORDIS Sirius NDI-S09TC1/NDO-S09TC1
Ціни на NORDIS Sirius NDI-S09TC1/NDO-S09TC1 |
---|---|---|---|---|
NORDIS Sirius NDI-S09TC1/NDO-S09TC1 26 м² | від 13 600 грн. | 26 пропозицій | ||
NORDIS Sirius NDI-S12TC1/NDO-S12TC1 34 м² | від 14 750 грн. | 24 пропозиції | ||
NORDIS Sirius NDI-S18TC1/NDO-S18TC1 51 м² | від 24 650 грн. | 21 пропозиція | ||
NORDIS Sirius NDI-S24TC1/NDO-S24TC1 68 м² | від 31 100 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →