ДБЖ Luxeon UPS-500WM 500 ВА
Відео 1Фото 7 |
Luxeon UPS-500WM 500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxeon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxeon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxeon UPS-500WM 500 ВА
ИБП LUXEON UPS-500WM | 4 680 грн. |
ДБЖ з правильною синусоїдою Luxeon UPS-500WM | 4 620 грн. |
ДБЖ Luxeon UPS-500WM | 3 944 грн. |
Джерело безперебійного живлення UPS 500WM Luxeon (300 Вт) | 5 498 грн. |
Luxeon UPS-500WM | 4 416 грн. |
anonim
20 квітня 2023, 10:33
Не стабілізується напруга від мережі #
При роботі від АКБ напруга 220в, але при роботі від мережі напруга не стабілізується, вентилятор охолодження працює з перебоями
anonim
30 листопада 2023, 14:47
Режим зарядки АКБ #
Ззаду УПСа є три положення "Ток зарядки"( L M H ), на яке положення потрыбно ставити ?
Акамулятор 106А гельовий з технологією AGM.
Відеоогляди
Модификації Luxeon UPS-500WM
Ціни на Luxeon UPS-500WM |
---|---|---|---|---|
Luxeon UPS-500WM 500 ВА | від 3 944 грн. | 5 пропозицій | ||
Luxeon UPS-800WM 800 ВА | від 4 763 грн. | 3 пропозиції | ||
Luxeon UPS-1000WM 1000 ВА | від 5 673 грн. | 4 пропозиції |