Алкотестер Lydsto Alcohol Tester (HD-JJCSY01)
Відео 2Фото 5 |
Lydsto Alcohol Tester |
|
У комплектації до алкотестера йдуть 5 змінних мундштуків і чохол для перенесення. LCD-дисплей з результатами перевірки та попередженнями про перевищення ліміту. Розпізнавання потоку повітря.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lydsto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lydsto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lydsto Alcohol Tester
Усі ціни 21 →Алкотестер Електронний алкотестер Xiaomi Hydsto T1 Alcohol Tester (YM-JJCS | 960 грн. |
Алкотестер Электронный алкотестер Xiaomi Hydsto T1 Alcohol Tester (YM-JJCS | 950 грн. |
Алкотестер Xiaomi Lydsto Alcohol Tester Black (HD-JJCSY01) | 899 грн. |
Алкотестер Xiaomi Lydsto T1 Alcohol Tester (YM-JJCSY01) YM-JJCSY01 | 749 грн. |
Электронные алкотестеры Xiaomi Hydsto T1 Alcohol Tester YM-JJCSY01 | 829 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →