Рюкзак M-Tac Sturm Elite 15 л
Відео 1Фото 50 |
M-Tac Sturm Elite |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-Tac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-Tac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-Tac Sturm Elite 15 л
Усі ціни 18 →Рюкзак M-TAC Sturm ELITE MM14 З відсіком під гідратор | 3 399 грн. |
M-Tac рюкзак Sturm Elite Gen.II Coyote | 3 819 грн. |
Рюкзак M-Tac Sturm Elite Multicam | 4 399 грн. |
M-Tac рюкзак Sturm Elite MM14 | 3 419 грн. |
M-Tac рюкзак Sturm Elite Ranger Green | 4 019 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →