Рюкзак M-Tac Large Gen.II Elite 60 л
Відео 1Фото 82 |
M-Tac Large Gen.II Elite |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-Tac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-Tac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-Tac Large Gen.II Elite 60 л
Усі ціни 14 →M-Tac - Plecak Turystyczny Large Gen.Ii Elite - Czarny - 10089802 | 13 817 грн. |
M-Tac рюкзак Large Gen.II Elite Ranger Green | 11 649 грн. |
Рюкзак M-Tac Large Gen.II Elite Coyote | 11 649 грн. |
M-Tac рюкзак Large Gen.II Elite Black | 13 692 грн. |
M-Tac рюкзак Large Gen.II Elite Multicam | 14 939 грн. |
ще 9 пропозицій
Молнии: YKK
Матеріал: Cordura 330, дно посилене з Cordura 1000 - система регулювання лямок по висоті спини (дає можливість пристосувати рюкзак для зручного використання незалежно від зростання); - є примикаюче до спини відділення для транспортування зброї, обладнане знімним роздільником; - у верхній частині рюкзака є карман на блискавці для дрібних мов; - знімна грудна стяжка; - знімні бічні компрессійні стяжки із фастексами, по 2 з шкірного боку; - MOLLE платформи на фронтальних та бічних поверхнях, а також стропи на дні рюкзака для встановлення компрессійних ременів; - у рюкзака є знімний розвантажувальний пояс із демпферами та стропами MOLLE. Не виявивши жодних. Дмитро Олександрович: користуюся M-Tac Large Gen.II Elite більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →