Рюкзак MadPax Blok Half
Відео 1Фото 6 |
MadPax Blok Half |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MadPax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MadPax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MadPax Blok Half
Усі ціни 17 →Рюкзак MadPax Blok Metallics Half, цвет Outer Limit (графит) (M/MB/GRA/HAL | 2 549 грн. |
Рюкзак Madpax Blok Metallic Half Outer Space M/MB/GRA/HALF | 3 399 грн. |
MadPax Blok Metallics Half цвет Outer Space (графит) (M/MB/GRA/HALF) | 2 447 грн. |
Рюкзак Madpax "BLOK METALLIC Half" OUTER SPACE графіт (M/MB/GRA/HALF) | 2 549 грн. |
Рюкзак шкільний MadPax Blok Metallics Half Outer Space (M/MB/GRA/HALF) | 2 100 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →