Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Шкільні товари   /   Шкільні рюкзаки й ранці   /   MadPax

Рюкзак MadPax Blok Half

Фото - Шкільний рюкзак (ранець) MadPax Blok Half
Відео 1Фото 6
MadPax Blok Half
Колір
Тип
рюкзак
Вікова група
шкільний
Стать
унісекс
Замок
застібка-блискавка
Відділення
бічна кишеня / 2 шт. /
внутрішні роздільники
Конструкція
ортопедична спинка
м'які лямки
S-подібні лямки
Матеріал
поліспандекс
Габарити (ВхШхГ)
35x30x15 см
Вага
640 г
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2016
Маркування виробника
M/BLOK/BLUE/HALF

M/MB/GRA/HALF

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MadPax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MadPax.

Купити MadPax Blok Half

Усі ціни 18 →

MadPax Blok Metallics Half колір Outer Space (графіт) (M/MB/GRA/HALF)

Сегодня со скидкой!
Palladium.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 713 грн.

Рюкзак MadPax Blok Metallics Half, колір Outer Limit (графіт) (M / Mb / Gra / HALF)

Вікова група: від 6 до 10 років / Тип: Для средней школы / Стать дитини: Для хлопчиків, для дівчаток / Корпус рюкзака: м'який... ще/ Розмір: S (115-130 см) / Спинка: Ортопедичне (анатомічна) / Рік колекції: 2019
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 549 грн.

Рюкзак шкільний MadPax Blok Metallics Half Outer Space (m/mb/gra/half)

Рюкзак шкільний MadPax Blok Metallics Half Outer Space - дуже міцний, зберігає яскравий колір, легко чиститься. Легкий і мі... щесткий рюкзак з одним основним відділенням із застібкою на блискавці. В основне відділення з легкістю входить ноутбук розміром діагоналі 13 дюймів, iPad і формат А4. Незамінний аксесуар як для активного міського жителя, як для школярів, так і для студентів. Широкі лямки можна
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 206 грн.

Рюкзак Madpax Blok Metallic Half Outer Space M/MB/GRA/HALF

Рюкзак Madpax Blok Metallic Half Outer Space M/MB/GRA/HALF - очень прочный, сохраняет яркий цвет, легко чистится. Стильный и... щепрактичный рюкзак уместный в ритме большого города.
Valiza-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

MadPax Blok Metallics Half колір Outer Space (графіт) (M/MB/GRA/HALF)

Mobitek.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 284 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на MadPax Blok Half

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди