Мангал / барбекю Maestro MR-1011
Фото 4 |
Maestro MR-1011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1011
Мангал складаний Maestro 450 x 300 x 350 x 0.5 мм (MR-1011) | 970 грн. |
Мангал складной (гриль-барбекю) Maestro (MR-1011) | 1 196 грн. |
Мангал складаний металевий, Maestro MR-1011 45х30х35см | 987 грн. |
Мангал складний Maestro MR-1011 | 880 грн. |