Ручний відпарювач Maestro MR-355
Maestro MR-355 незнімний бак |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-355
Усі ціни 6 →Відпарювач Maestro MR355 Aquamarine | 778 грн. |
Maestro MR-355-AQUAMARINE | 782 грн. |
Пароочисник Maestro MR-355 Aquamarine | 739 грн. |
Відпарювач Maestro MR355 Blue | 778 грн. |
Maestro MR-355-BLUE | 782 грн. |
Пароочисник Maestro MR-355 Blue | 739 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →