Ручний відпарювач SeaBreeze SB-001
SeaBreeze SB-001 |
|
Компактний та легкий ручний відпарювач з привабливою ціною, ергономічним дизайном, невеликим знімним баком для води (110 мл, захистом від перегріву та мережевим живленням. Відрізняється скромними габаритними розмірами та малою вагою (0,7 кг). Позиціонується як продукт базової цінової3 , призначений для активного побутового застосування не тільки в домашніх, а й у виїзних умовах (наприклад, у поїздці, офісі або на дачі) Ручний відпарювач SeaBreeze SB-001 здатний оперативно розгладити складки та нерівності на тканинах різного складу, щільності та фактури.
процесу відпарювання полягає в тому, що під дією парового струменя волокна тканин не розтягуються і не стискаються, як під дією праски, а набувають об'єм, еластичність і відновлюють початковий зовнішній вигляд.Ця модель буде особливо корисна для обробки зон, важкодоступних для праски. довговічним нагрівальним елементом потужністю 800 Вт, що гарантує вихід на робочий режим всього за 25 сек і забезпечує помірний рівень продуктивності (до 17 г пари на хвилину). Парова обробка допоможе позбавити тканину сторонніх запахів, що іноді виникають після тривалого зберігання. Окремо варто згадати термічну антибактеріальну дію пари, що вбиває до 99,9% бактерій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SeaBreeze 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SeaBreeze.
Купити SeaBreeze SB-001
Усі ціни 13 →Відпарювач SeaBreeze SB-001 | 693 грн. |
SeaBreeze SB-001 | 680 грн. |
Отпариватель для одежды SeaBreeze SB-001 | 769 грн. |
Відпарювач Sea Breeze SB-001 | 659 грн. |
Відпарювач для одягу SeaBreeze SB-001 | 769 грн. |